Від якості освіти до якості життя!

Проведено конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку ОДАТРЯ

З метою активізації роботи органів студентського самоврядування у гуртожитку і сприяння у формуванні здорового способу життя студентства, підтримання чистоти і порядку у студентських кімнатах та відповідно до плану виховної роботи з 23 по 27 жовтня 2017 року був проведений конкурс-огляд на кращу кімнату гуртожитку. Перед конкурсною комісією стояло нелегке завдання – визначити серед десятків кімнат дев’ятиповерхового гуртожитку найкращу.

З ініціативи студентського самоврядування оцінюванню підлягала не лише кімната, але й санітарний вузол та спільний коридор у блоці. Кімнати оцінювалися за п’ятибальною шкалою та такими критеріями: санітарний стан блоку, дотримання правил техніки безпеки, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат блоку, стан збереження майна в кімнатах, дотримання внутрішнього розпорядку, підтримання порядку у місцях загального користування.

Усі кандидати були гідними суперниками і проявили дбайливе ставлення до майна академії. На жаль, декого підвів стан санвузла чи спільного коридору в блоці або відзначались порушення проживаючими положення про студентський гуртожиток.

Все ж таки найкращих було визначено.

1 місце зайняла кімната № 709 (Дмитрієва Анастасія, Бистрова Надія, Бахіліна Світлана, Безкоровайна Олеся, Хома Анастасія).

2 місце зайняла кімната № 513 (Тарган Миколай, Гармаш Роман, Саражин Олег, Савченко Дмитрій)

3 місце зайняла кімната № 819 (Авілко Анастасія, Грицанова Влада, Ціповяз Анастасія)

Оскільки переможців вже визначено, то сподіваємося, що це стане стимулом для подальшого вдосконалення інших студентів.

За підтримки профспілкової організації академії придбано цінні подарунки для переможців. Нагородження відбудеться на святковому концерті до Міжнародного Дня студентів.

Бажаємо нашим студентам комфортного проживання у гуртожитку та веселого, творчого, насиченого яскравими подіями життя!

Версія для друку
Попередній запис В академії відзначили День незалежності Туркменістану
Наступний запис Конференція з математики «Математика навколо нас»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: