Від якості освіти до якості життя!

Проведено об’єктове тренування з питань цивільного захисту

22 листопада 2018 року в ОДАТРЯ під керівництвом проректора з НВР (Начальника штабу ЦЗ) Сафонової Н.В. було проведено спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки за темою: «Відпрацювання дій формувань цивільного захисту, добровільної пожежної дружини, персоналу та студентів під час виникнення пожежі в гуртожитку».

В ході тренувань відпрацьовувались дії працівників гуртожитку відповідно до затвердженої «Схеми оповіщення». Після виникнення умовної пожежі, була здійснена евакуація працівників, студентів, ланка пожежогасіння приступила до гасіння умовної пожежі.

На ліквідацію умовної пожежі була залучена добровільна пожежна дружина.

В результаті проведення спеціального об’єктового тренування була оцінена якість оповіщення про загрозу виникнення НС, дії керівного складу, формувань ЦЗ, добровільної пожежної дружини при отримані сигналу про надзвичайну ситуацію, швидкість та якість проведення евакуації працівників і студентів академії та коледжу з приміщень в разі виникнення пожежі на території ОДАТРЯ, стан запасних виходів гуртожитку.

Заходи, передбачені планом проведення спеціального об’єктового тренування, виконані. Поставлені цілі в основному набуті.

Роздрукувати
Попередній запис Вітаємо стипендіатів ОДАТРЯ!
Наступний запис 23 листопада в коледжі ОДАТРЯ відбулася студентська конференція до Дня пам’яті жертв Голодомору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: