Пєнова Анастасія — студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості завоювала титул Міс Скромність в регіональному етапі конкурсу краси «СтудМіс України-2017»

З метою виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої студентської молоді, формування у неї активної життєвої позиції, позитивних життєвих цінностей, гармонійного розвитку особистості, серед студенток вищих навчальних закладів Одеської області в клубі Ітака (Аркадія) відбувся регіональний етап конкурсу краси «СтудМіс України-2017». Конкурс проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, голови Одеської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, а так само Ради ректорів ВНЗ Одеської області.

У конкурсі взяли участь 24 найкрасивіші студентки вищих навчальних закладів міста. Серед них наша найтендітніша та вишукана студентка третього курсу – Пєнова Анастасія. Вітаємо фіналістку від щирого серця і бажаємо успіхів у творчому та професійному житті!

Попередній запис РІШЕННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ від 22.02.2017
Наступний запис Міжнародним енергетичним агентством проведено черговий тренінг по енергоефективності