Від якості освіти до якості життя!

Пєнова Анастасія — студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості завоювала титул Міс Скромність в регіональному етапі конкурсу краси «СтудМіс України-2017»

З метою виявлення та підтримки найбільш обдарованої і талановитої студентської молоді, формування у неї активної життєвої позиції, позитивних життєвих цінностей, гармонійного розвитку особистості, серед студенток вищих навчальних закладів Одеської області в клубі Ітака (Аркадія) відбувся регіональний етап конкурсу краси «СтудМіс України-2017». Конкурс проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, голови Одеської обласної державної адміністрації, Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, а так само Ради ректорів ВНЗ Одеської області.

У конкурсі взяли участь 24 найкрасивіші студентки вищих навчальних закладів міста. Серед них наша найтендітніша та вишукана студентка третього курсу – Пєнова Анастасія. Вітаємо фіналістку від щирого серця і бажаємо успіхів у творчому та професійному житті!

Версія для друку
Попередній запис РІШЕННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ від 22.02.2017
Наступний запис Міжнародним енергетичним агентством проведено черговий тренінг по енергоефективності

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: