«Розумним Бути Модно» — конкурс на здобуття грантів на оплату навчання

До уваги студентів та абітурієнтів Одеської державної академії технічного регулювання та якості. Інформуємо вас про проведення всеукраїнського конкурсу на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним Бути Модно». Запрошуємо студентів всіх курсів та факультетів долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місяця. Переможці конкурсу отримують винагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце — грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Оцінювання конкурсних робіт проводитиме незалежна комісія.

До участі можуть долучитися студенти заочної та денної форми, які навчаються на контракті основі або державному замовленні. Також до змагання запрошуються абітурієнти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

• likar.info — Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua — Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info — Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua — Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Для участі у конкурсу студентові/абітурієнтові необхідно написати наукове дослідження невеликого об’єму у вигляді есе на тематику:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкретне питання до розгляду конкурсантам пропонується обрати на власний розсуд, виходячи з головної тематики та за одним або декількома напрямами:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Розглянуте питання має бут актуальним з точки зору конкурсанта. В роботі потрібно чітко сформулювати суть розглянутого питання, надати конструктивні та аргументовані пропозиції щодо вдосконалення або вирішення поставленого питання, зробити змістовний висновок.

Форма есе передбачає можливість висловлення особистої думки в довільному викладенні матеріалу. Рекомендований об’єм роботи – від 1 до 30 аркушів А4, шрифт 14 Times New Roman. Роботу слід оформити в документі формату .doc.

Звертаємо увагу, що головна місія конкурсу полягає в відображенні конкурсантами особистих думок та ідей щодо заданої тематики. Тому:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу — >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт — за посиланням.

Виконані роботи студенту/абітурієнту академії необхідно направити дослідження в електронному форматі на поштову скриньку education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою — до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.