Від якості освіти до якості життя!

САЙТ АКАДЕМІЇ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ РЕЙТИНГУ ВЕБ-САЙТІВ ВИШІВ УКРАЇНИ

8 грудня 2015 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам; умови прийому на навчання до ВНЗ, в тому числі іноземних громадян та осіб без громадянства; загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів; інформація про програми та курси, що викладаються іноземними мовами; інформація про перебування іноземних громадян в Україні та інша важлива інформація, необхідна для іноземних студентів, у тому числі, чи ця інформація викладена іноземними мовами.
Лідером рейтингу став веб-сайт Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» з коефіцієнтом 63,87%, друге місце посів Маріупольський державний університет (61,72%), третє — ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ (60,82%, osatrq.edu.ua).

Побажаємо всім співробітникам академії, що приймали участь в розробці та наповненні ресурсу подальших звершень та невпинного удосконалення веб-ресурсу академії. Щоб веб-сайт академії   і надалі був  ефективним інструментом та помічником у вирішенні різноманітних завдань, що постають перед користувачами веб-ресурсу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ — НАЙГОЛОВНІША ІДЕЯ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ»
Наступний запис ОДАТРЯ та Союз споживачів України організували концерт до Дня Святого Миколая для дітей із одеських притулків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: