САЙТ АКАДЕМІЇ В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ РЕЙТИНГУ ВЕБ-САЙТІВ ВИШІВ УКРАЇНИ

8 грудня 2015 року на прес-конференції в УКРІНФОРМ Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам; умови прийому на навчання до ВНЗ, в тому числі іноземних громадян та осіб без громадянства; загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів; інформація про програми та курси, що викладаються іноземними мовами; інформація про перебування іноземних громадян в Україні та інша важлива інформація, необхідна для іноземних студентів, у тому числі, чи ця інформація викладена іноземними мовами.
Лідером рейтингу став веб-сайт Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» з коефіцієнтом 63,87%, друге місце посів Маріупольський державний університет (61,72%), третє — ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЯКОСТІ (60,82%, osatrq.edu.ua).

Побажаємо всім співробітникам академії, що приймали участь в розробці та наповненні ресурсу подальших звершень та невпинного удосконалення веб-ресурсу академії. Щоб веб-сайт академії   і надалі був  ефективним інструментом та помічником у вирішенні різноманітних завдань, що постають перед користувачами веб-ресурсу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ — НАЙГОЛОВНІША ІДЕЯ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ»
Наступний запис ОДАТРЯ та Союз споживачів України організували концерт до Дня Святого Миколая для дітей із одеських притулків