Семінар-тренінг – «Протидія торгівлі людьми»

15 квітня 2017 року у Одеській державній академії технічного регулювання та якості пройшов цікавий та пізнавальний семінар-тренінг – «Не стань живим товаром!», присвячений протидії торгівлі людьми.

Представники благодійного фонду «Карітас Одесса УГКЦ» розповіли студентам, що таке торгівля людьми, яких масштабів вона досягла на теперішній час, навели статистичні дані випадків торгівлі людьми в Україні та світі за 2016 рік, який ланцюг злочинних дій при торгівлі людьми, як не потрапити у таку ситуацію.

Закріпленням отриманих знань став перегляд цікавого науково-пізнавального фільму — «Не стань живим товаром!».

Семінар-тренінг був розрахований на 15-20 осіб та спрямований на індивідуальну роботу з кожним учасником. Студенти ОДАТРЯ прийняли активну участь у дискусіях, відповідали на поставлені питання та ставали учасниками запропонованих уявних ситуацій та обставин.

Наступний запис Перший «Забіг студентів»