Від якості освіти до якості життя!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, СТУДЕНТИ!

Щиро вітаю Вас зі славним 75-річним ювілеєм з дня заснування Одеської державної академії технічного регулювання та якості — нашої alma mater, нашого спільного дому. 

Моя доля, професійна кар'єра науковця і освітянина, нерозривно пов'язана з Одеською державною академією технічного регулювання та якості, славний шлях якої розпочався зі створення 02 вересня 1945 року Одеського технікуму вимірювань

Мені судилося та пощастило разом з Вами, спільними зусиллями, енергією і талантами розвивати наш навчальний заклад, створивши спочатку у 2007 році на базі коледжу Одеський державний інститут вимірювальної техніки, а у 2011 році реорганізувати інститут в академію. І закономірним етапом розвитку навчального закладу, напередодні ювілейної дати, стало утворення шляхом реорганізації нашої академії та Одеської національної академії зв’язку імені О.С. Попова Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. 

Найвагоміше, що вдалося осягнути в роки інноваційних змін, коли відтворюється наша держава, народжується вільне українське суспільство, кардинально реформуються всі сторони його буття, в тому числі й освітня галузь –  це залишитись єдиним, унікальним  закладом вищої освіти, який займається підготовкою фахівців для  сфер технічного регулювання та захисту прав споживачів.

За 75 років існування закладу, Вашою невтомною натхненною працею, підготовлено понад 45000 висококваліфікованих фахівців, вчених, промисловців, державних та громадських діячів. Вони наша гордість і не випадково сьогодні займають різні керівні посади в державних установах, підприємствах, службах метрології, стандартизації та якості промислових гігантів України, країн СНД, Афганістану, Болгарії, Венесуели, В’єтнаму, Ізраїлю, Іраку, Китаю, Конго, Куби, Лаосу, Монголії, Нігерії, Німеччинни, Словачини, Хорватії, Чехії та ін.

Наш спільний науковий доробок став підґрунтям того, що за значний внесок у розвиток освіти і науки в галузі стандартизації, метрології, сертифікації, менеджменту якості та захисту прав споживачів, вагомі досягнення у науково-педагогічній діяльності та якісну підготовку фахівців, заклад нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденами Дружби В'єтнаму і Лаосу, відомчою відзнакою Держспоживстандарту України «За заслуги»; став переможцем Національного конкурсу якості — «100 кращих товарів України» і Національного рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості».

В рік 75-річного ювілею ми з великою шаною згадуємо  тих, хто з перших кроків становлення і на всіх етапах розвитку навчального закладу, був та залишається з рідною alma mater, хто своєю активною позицією і невтомною працею створив унікальний центр вищої технічної освіти і науки — Одеську державну академію технічного регулювання та якості. Окремої подяки заслуговують члени Наглядової ради академії, які пліч о пліч з нами в самий найважчий для нас період відстоювали наше існування та робили все можливе для якісного розвитку академії.

Щиро вдячний Вам за підтримку і  довіру, за те, що поділяєте зі мною турботи про подальші реформи, розвиток нашої  академії  для досягнення важливої віхи в її становленні.

Я з оптимізмом дивлюсь в наше спільне майбутнє. І у своїх сподіваннях я опираюсь на колектив академії і наших креативних студентів. Тож бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, наснаги та успіхів у роботі, професійного росту, любові та злагоди у Ваших родинах! 

Ректор                          Леонід КОЛОМІЄЦЬ

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ, СТУДЕНТИ!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: