Від якості освіти до якості життя!

Щирі вітання Голові Наглядової ради ОДАТРЯ Школьнику Леоніду Семеновичу з нагоди ювілею!

Трудовий та студентський колективи Одеської державної академії технічного регулювання та якості щиро вітають

ШКОЛЬНИКА ЛЕОНІДА СЕМЕНОВИЧА

з нагоди – 75-річного ювілею від Дня народження!Щирі вітання Голові Наглядової ради ОДАТРЯ  Школьнику Леоніду Семеновичу з нагоди ювілею!

Шановний Леоніде Семеновичу!

Ваша трудова діяльність, досвід і майстерність принесли Вам великий авторитет і повагу серед викладачів і студентів.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. На протязі багатьох років Ви передавали свої знання нам та нашим студентам.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в історію успіхів нашої славної академії, яка вже 75 років стоїть на сторожі гармонізації стандартів, якості продукції і єдності вимірювань. Ви сумлінно та самовіддано, на високопрофесійному рівні організували підготовку кількох поколінь фахівців галузі стандартизації, метрології, сертифікації, менеджменту якості та захисту прав споживачів, керуючись у своїй роботі, в першу чергу, загальнолюдськими моральними рисами та якостями!

Бажаємо Вам подальших професійних успіхів у справі навчання та виховання молоді, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег, добробуту та щастя, доброго здоров’я, багато щасливих років життя, світлої долі!

                               

Колектив ОДАТРЯ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: