Щирі вітання Голові Наглядової ради ОДАТРЯ Школьнику Леоніду Семеновичу з нагоди ювілею!

Трудовий та студентський колективи Одеської державної академії технічного регулювання та якості щиро вітають

ШКОЛЬНИКА ЛЕОНІДА СЕМЕНОВИЧА

з нагоди – 75-річного ювілею від Дня народження!Щирі вітання Голові Наглядової ради ОДАТРЯ  Школьнику Леоніду Семеновичу з нагоди ювілею!

Шановний Леоніде Семеновичу!

Ваша трудова діяльність, досвід і майстерність принесли Вам великий авторитет і повагу серед викладачів і студентів.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. На протязі багатьох років Ви передавали свої знання нам та нашим студентам.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в історію успіхів нашої славної академії, яка вже 75 років стоїть на сторожі гармонізації стандартів, якості продукції і єдності вимірювань. Ви сумлінно та самовіддано, на високопрофесійному рівні організували підготовку кількох поколінь фахівців галузі стандартизації, метрології, сертифікації, менеджменту якості та захисту прав споживачів, керуючись у своїй роботі, в першу чергу, загальнолюдськими моральними рисами та якостями!

Бажаємо Вам подальших професійних успіхів у справі навчання та виховання молоді, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег, добробуту та щастя, доброго здоров’я, багато щасливих років життя, світлої долі!

Колектив ОДАТРЯ