Ще одна перемога студентів Одеської державної академії технічного регулювання та якості у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Вже всьоме за підтримки ДП НДІ «Система» та Міністерства освіти та науки України на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

22 – 26 травня 2017 року у стінах Національного університету «Львівська політехніка» проходила Всеукраїнська студентська олімпіада з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація». Учасниками олімпіади стали 61 студент із 15 провідних вишів України, в тому числі і студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Учасників олімпіади привітали, заступник завідувача кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Байцар Р.І., професори кафедри МСС Яцук В.О. та Походило Є.В., відповідальний секретар олімпіади професор кафедри МСС Гоц Н.Є.

Метою проведення олімпіади є підтримка студентської молоді, розвиток та реалізація здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів вищих закладів освіти України.

Основна частина Олімпіади полягала у розв’язувані тестових завдань та задач зі спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за напрямом підготовки — «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Одеську державну академію технічного регулювання та якості представляла команда студентів у складі Кузь Людмили (гр. 509 в), Калинюк Вікторії (гр. 402 мс) та Островського Дениса (гр. 402мс) під керівництвом старшого викладача кафедри метрології та метрологічного забезпечення, члена журі олімпіади Манзарук Марії Олександрівни.

Після підрахунку результатів написання конкурсних завдань члени журі визначили, переможців олімпіади, серед яких студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості Кузь Людмила, яка посіла почесне ІІ місце. Студенти Калинюк Вікторія та Островський Денис були відзначені сертифікатами учасника за визначні досягнення у галузі сертифікації та метрології.

По закінченні, учасники та організатори Всеукраїнської студентської олімпіади зустрілися за круглим столом під час якого темою для обговорення став новий стандарт спеціальності «152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» напрями розвитку спеціальності та спеціалізації.

Попередній запис Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Технічне регулювання, метрологія та якість: виклики сучасності»
Наступний запис Науково-практична конференція на тему: «Сучасний стан та новітні технології в галузі електротеплотехнічних вимірювань та електропобутової техніки»