Від якості освіти до якості життя!

Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Метрологія, технічне регулювання, якість: досягнення та перспективи»

11-12 жовтня на базі Одеської академії технічного регулювання та якості відбулась Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Метрологія, технічне регулювання, якість: досягнення та перспективи».

В конференції взяли участь 147 учасників із 40 вищих навчальних закладів та підприємств України, Білорусії, Хорватії, та Азербайджану.

На пленарному засіданні було представлено чотири доповіді, які викликали значний інтерес учасників конференції.

Робота конференції продовжувалася у семи секціях, де були заслухані і обговорені 75 наукових доповідей в галузі метрології, технічного регулювання та менеджменту якості.

В рамках конференції була організована виставка виробників сучасних засобів вимірювальної техніки, наукових розробок в сферах приладобудування, інформаційно-вимірювальних систем і технологій. Зацікавленість відвідувачів викликали експонати ТОВ «Телекомунікаційні технології» та ВАТ «Одесакабель». Захід був спрямований на поєднання можливостей і потреб науки та виробництва в Україні.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Зустріч студентської молоді з учасником АТО
Наступний запис Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: