Шоста студентська науково-практична конференція «Новітні технології в автомобілебудуванні»

30 травня 2018 року, в Одеській державній академії технічного регулювання та якості, відбулась шоста студентська науково-практична конференція «Новітні технології в автомобілебудуванні».

Відкрив конференцію заступник директора коледжу ОДАТРЯ Бердиєв Б.Ч. Він розповів про перспективи розвитку галузі,  важливість спеціальності, про участь у роботі  Міжнародної науково-практичної конференції «Роль Туркменістану в розвитку міжнародного транзитно-транспортного співробітництва» у контексті оголошеного року «Туркменістан – серце Великого Шовкового шляху», яка відбулась 27 квітня 2018 року в Національному транспортному університеті.

На конференції були представлені творчі роботи та доповіді студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» під керівництвом  к.т.н., доцента Н.М. Арцибашевої, заступника директора коледжу Б.Ч. Бердиєва, к.т.н. Т.І. Ганєвої та викладача Г.О. Новак.

Студенти Микола Тарган, Микита Силаков, Володимир Швець, Олексій Мурафа, Олександр Шевченко, Мирський Андрій  та Василь Калин доповіли про новітні технології в галузі автомобілебудування та перспективи застосування наноматеріалів в автотракторній техніці. В своїх презентаціях вони показали високу спеціальну підготовку та знання електронних приладів та систем автомобіля.

Після доповідей студентів виступила к.т.н., доцент Н.М. Арцибашева, яка розповіла про подальший вступ випускників коледжу до академії на нову спеціальність 275 – Транспортні технології.

Підвів підсумки конференції Бердиєв Б.Ч., який подякував студентам за цікаві презентації та побажав їм подальших успіхів у навчанні.

По завершенню конференції голова циклової комісії Л.О. Подостроєць нагородила студентів грамотами за участь у роботі конференції.

Попередній запис Студент 2-го курсу коледжу ОДАТРЯ Мурафа Олексій – переможець та призер чемпіоната України та міжнародного турніру зі спортивних танців
Наступний запис Організація навчання з працівниками Одеської державної академії технічного регулювання та якості з цивільного захисту.