Від якості освіти до якості життя!

«Сім’я – головне в житті»

21 травня в ОДАТРЯ відбувся відкритий виховний захід, який був присвячений міжнародному Дню сім’ї.

Організатори заходу ставили перед собою задачу – привернути увагу студентів на соціальні проблеми в суспільстві та сім’ї, популяризувати базові сімейні цінності.simja

Пріоритет в роботі педагогічного колективу віддається створенню умов для формування високих моральних якостей особистості, забезпеченню соціально-психологічної діяльності та об’єднанню зусиль різних суб’єктів превентивної роботи.

Вищий навчальний заклад за своїм статусом зобов’язаний професійно готувати не тільки дипломованих спеціалістів, а й виховувати різнобічно розвинених громадян.

Виховний потенціал сім’ї включає в себе не тільки її можливості в сфері духовно-практичної діяльності батьків, спрямованої на формування у дітей певних якостей, але і ті, які закладає сімейна мікросередовище, спосіб життя сім в цілому. Тому виховання ціннісного ставлення до сім’ї у студентів сьогодні є однією з пріоритетних педагогічних проблем, від вирішення якої залежить не тільки благополуччя їх майбутніх сімей, але і суспільства в цілому.

Прес-служба ОДАТРЯ

Версія для друку
Попередній запис Шоста Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку системи технічного регулювання, метрології та якості»
Наступний запис Навчання з підвищення кваліфікації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: