Сьома Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів на тему «Тенденції розвитку технічного регулювання та метрології в умовах трансформації законодавства в Україні»

У роботі конференції взяли участь 143 молоді учені і студенти з шістнадцяти вищих навчальних закладів та наукових організацій України. На пленарному засіданні, яке відбулося 19 травня з доповідями виступили студенти 5-го курсу ОДАТРЯ Варецький Артем та Бондаренко Григорій, студентка 2-го курсу Івченко Анастасія та аспірант ОДАТРЯ Смаглюк Геннадій. Серед представлених доповідей найбільший інтерес викликала доповідь студентки 2 курсу Івченко Анастасії «Розробка математичної моделі процесу випічки хліба в польових умовах».
Подальша робота конференції продовжилась у п’яти секціях, де було представлено більше 100 доповідей. На конференції висвітлювались питання з сучасних проблем розвитку системи технічного регулювання та оцінки відповідності, метрології та метрологічного забезпечення, інформаційно-вимірювальних систем, перспектив впровадження та застосування нанопристроїв в умовах переходу до нового законодавства України. Також на конференції розглядались питання впливу загально-технічних та гуманітарних дисциплін на якість підготовки студентів ВНЗ технічного профілю.

Попередній запис Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей