Від якості освіти до якості життя!

Соціальний проєкт для студентів «Scholarship в Україні»

Запущено V конкурс соціального проєкту «Scholarship в Україні», спрямований на допомогу талановитій українській молоді.

Соціальний проєкт для студентів "Scholarship в Україні"

Переможці даного конкурсу зможуть оплатити своє навчання у закладі вищої освіти або оплатити додаткові освітній курси, а студенти, які займуть 2гі та 3ті місця також отримають заохочувальні грошові призи.

Розмір і кількість грантів

В рамках програми «Scholarship в Україні» пропонується три окремих гранта, кожен розміром  15 000 грн.

Незалежне журі розгляне надіслані роботи і вибере з них найкращі. Студент має бути готовим прихати на захист своєї статті у м.Дніпро.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти 2-5 курсів (в тому числі і магістри), денної або вечірньої форми навчання, а також студенти-заочники. Напрямок навчання не має значення. Також не приймається в розрахунок форма навчання, вона може бути як контрактної, так і бюджетної.

Участь в конкурсі є безкоштовною!

Що потрібно для участі

Для того щоб взяти участь в програмі «Scholarship в Україні», студент повинен подати заявку на участь, провести аналітичне дослідження і написати роботу на тему, яка запропонована грантонадавачами.

Дізнатися більше про конкурс та подати заявку можна на сторінці грантонадавачів:

1-й грант — https://reono.ua/grant;

2-й грант — https://smarty.sale/ua/uk/grant;

3-й грант — https://okacredit.ua/grant.

Студенту належить ознайомитися з темою і розкрити її з усіх боків. Матеріал слід підкріпити своїми спостереженнями, навести приклади. Також вітається наявність зображень та графіків. Стаття повинна містити в собі від 1000 до 3000 слів.

Матеріал в текстовому вигляді треба відправити організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua. Студент може опублікувати свій матеріал на інформаційному порталі. Обов’язково  слід вказати, що робота призначена для конкурсу і вказати посилання на правила проведення конкурсу. Також потрібно підписати статтю, написавши ім'я і прізвище та найменування навчального закладу.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Контакти для зв'язку:

+38 (067) 622-62-82
grant@scholarship.in.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: