Спеціальне заняття з пожежної безпеки

З метою підвищення рівня обізнаності студентів нового набору у питаннях пожежної профілактики 8.10.2020 рю в коледжі Одеської державної академії технічного регулювання та якості було проведено семінар на тему «Пожежна безпека в навчальному закладі». Метою цього заходу було навчити студентів правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння та приймати правильні дії на випадок пожежі.

На заході був присутній екс начальник випробувальної пожежної лабораторії ГУ ДСНС України в Одеській області Антонов Ю.С., який проінформував присутніх про стан боротьби з пожежами у регіоні, пожежну безпеку у навчальних закладах, а також правила поведінки при виникненні пожеж. Також гість ознайомив студентів із закономірностями розвитку і поширення пожежі, основними способами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації.

Тож, підводячи підсумок проведеного, зроблено висновок, що такі заняття вкрай необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення надзвичайних подій.

Спеціальне заняття з пожежної безпеки Спеціальне заняття з пожежної безпеки Спеціальне заняття з пожежної безпеки Спеціальне заняття з пожежної безпеки Спеціальне заняття з пожежної безпеки