Від якості освіти до якості життя!

Співробітники Одеської Державної академії технічного регулювання та якості проходять підготовку до проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови

Входження України в європейський освітній простір ставить перед українськими вишами низьку питань, що пов‘язані із необхідністю постійного підвищення рівня кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників та постійного вдосконалення володіння мовами європейського союзу.
Враховуючи сказане, керівництво Академії, маючи за мету підвищення рівня володіння іноземними мовами науково-педагогічних працівників уклало угоду про співпрацю між Комунальним Позашкільним навчальним закладом «Перші Київські державні курси іноземних мов» та Одеською Державною академією технічного регулювання та якості щодо навчання, організації та проведення кваліфікаційних іспитів з іноземної мови рівня В1 і В2 для студентів та співробітників Академії.
Ця ініціатива знайшла широкий відгук серед працівників Академії та низки дружніх вишів Одеси. Вже з лютого 2018 року йдуть заняття та підготовка до іспиту у двох групах, а також відбувається активний запис слухачів на наступні набори.
(на фото: Слухачі курсів наполегливо готуються до складання іспиту)

Версія для друку
Попередній запис Візит викладачів Університету Північ за програмою Ерасмус+
Наступний запис Лекція-тренінг «Протидія торгівлі людьми»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: