Співробітництво в рамках програми Ерасмус+

В академії пройшла робоча зустріч ректора академії Леоніда Коломійця та проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Геннадія Братченка з представником Університету Північ (Республіка Хорватія) Олексієм Аніскіним. Були обговорені результати співробітництва у другому півріччі 2016 року та плани його розвитку в рамках Угоди про співробітництво між Університетом Північ і Одеською державною академією технічного регулювання та якості, а також плани щодо мобільності професорсько-викладацького складу в рамках програми Еразмус+, спільної організації конференцій та підготовки монографій.

Співробітництво-в-рамках-програми-Ерасмус+

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис Викладачі коледжу прийняли участь у педагогічному семінарі «Інноваційна діяльність викладача – ознака сучасної освіти»