Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва

18 жовтня 2018 року в спортивному залі академії відбулися змагання серед студентів коледжу та академії «Козацькі розваги».

Організаторами свята в рамках плану проведення виховної роботи виступили викладачі комісії фізичного виховання та допризовної підготовки: Лемостова О.В.,  Ярмакі В.В., Чолакова О.О., Кисляк О.І., Сизиков В.В.

Мета заходу — це залучення студентства до фізичного розвитку,  національних традицій, звичаїв, обрядів та загальнолюдських цінностей козацької  моралі.

До програми змагань було включено: естафети, силові конкурси, вправи на спритність й конкурси військового спрямування, підготовлені та узгоджені викладачами фізичного виховання. Святковий настрій створили музичні подарунки клубу художньої самодіяльності «Імідж».

У змаганнях прийняло участь 5 команд. Усіх переможців та учасників змагань нагороджено медалями та грамотами від профспілки навчального закладу. Можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби студентам та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя. Саме приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, характер, силу волі уміння долати життєві труднощі.

Команда студентів спеціальності «Електротеплотехнічні вимірювання» (керівник Ярмакі В.В.) – переможець змагань

Попередній запис Одеські рятувальники нагадали студентам правила безпеки життєдіяльності
Наступний запис Зустріч першокурсників з громадською організацією «Нарконон-Одеса»