Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги» з нагоди Дня захисника Вітчизни та Дня українського козацтва

Знати історію свого народу — значить впевнено дивитися у майбутнє. А нашому народу є чим пишатися. 12 жовтня 2016 року в спортивному залі академії відбулися змагання серед студентів коледжу та академії «Козацькі розваги». Організаторами свята в рамках плану проведення виховної роботи виступили викладачі комісії фізичного виховання: Лемостова О.В., Ярмакі В.В., Кисляк О.І., Сізіков В.В., Чолакова О.О. та викладачі коледжу Баркар О.І., Богун Н.П. Ідеєю сценарію, розробленого заступником директора коледжу з виховної роботи Бердиєвим Б.Ч., було залучення студентства до фізичного розвитку, до національних традицій, звичаїв, обрядів та загальнолюдських цінностей козацької  моралі.

Перед початком учасники змагань із емблемами команди на козацьку тематику пройшли парадною колонною по залу, вишукувалися в урочисту лінійку та привіталися бойовими козацькими речівками. Спортсменів змагань привітали із святом мужності, витривалості, бойового духу члени журі: полковник запасу – проректор з НВР академії Дяченко О.Ф., викладачі-офіцери Янковський О.Г. та Кудряшов В.О., директор коледжу Радулова І.К. та щойно демобілізований з лав Збройних сил України — студент 4 курсу Шамал С.В.

До програми змагань було включено: естафети, силові конкурси, вправи на спритність та конкурси військового спрямування, підготовлені й узгоджені викладачами фізичного виховання. Дегустація козацької кухні до вшанованих козаками свят, що підготували студенти коледжу принесли усім присутнім задоволення, а музичні подарунки клубу художньої самодіяльності «Імідж» створили святковий настрій.

Участь у змаганнях прийняло 5 команд. Усіх переможців та учасників змагань нагороджено медалями та грамотами від профспілки навчального закладу. Підбиваючи результати, можна впевнено сказати, що подібні заходи до вподоби студентам та викликають жвавий інтерес до занять фізичною культурою і спортом, мотивують до здорового способу життя. Саме приклади козацтва здатні формувати у молодого покоління твердість, витривалість, уміння долати життєві труднощі, характер, силу волі та лицарські якості.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Шоста Міжнародна науково-практична конференція «Метрологія, технічне регулювання, якість: досягнення та перспективи»
Наступний запис Наукові розробки ОДАТРЯ на спеціалізованій виставці «Зброя та безпека»