Спортсмени академії — призери змагань з кульової стрільби

Під егідою Одеської обласної організації Товариства сприяння обороні України (ТСО України) та Приморської РОТСО України відбулися змагання з кульової стрільби, присвячені 72-й річниці визволення Одеси від німецько-фашистських загарбників — 10 квітня.

Метою змагань є: пропаганда стрілецького спорту серед населення; популяризація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління; підвищення рівня спортивної майстерності; комплектування резерву збірної команди ООССКТСО України; вивчення стану розвитку стрілецького спорту в спортивних організаціях Одеської області.

З результатом 231 бал у змаганнях на Першість ТСО України із кульової стрільби ІІІ місце командної першості отримала студентська команда академії у складі: Кімаковська Єлизавета (2 курс), Кюрчубаш Ігор (3 курс) та Фисак Станіслав (2 курс); керівник команди – викладач предмету «Захист Вітчизни» Соловйов Ю.О.

Адміністрація і профспілка академії вітає спортсменів та бажає подальших успіхів!

Попередній запис Студенти академії відвідали Військово-історичний музей
Наступний запис Третє призове місце наукової роботи студентки академії