Спортивно-розважальне свято «Козацькі розваги»

31 жовтня 2019 року в спортивній залі академії відбулося веселе, неповторне і завзяте спортивне свято «Козацькі розваги».

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя серед молоді, виховання у студентів національно-патріотичних переконань, формування активної життєвої позиції, національної гідності і самосвідомості, спритності, кмітливості, активності, фізичної сили та загартування.

Рівень своєї спортивної підготовки, спритність, жвавість, влучність та інші якості демонстрували 5 команд, це студенти коледжу та академії. Вони показали наскільки важливими є спорт у житті людини, сила командного духу та єдність у будь-яких починаннях. Кожна команда брала участь у таких конкурсах: «Перетягування канату», «Стрільба по мішені» «Дартс», «Малюнок», «Передача м’яча в колонах». Випробування були спрямовані не лише на силу й витривалість, а й на логіку і певні стратегічні рішення. І панували особливий, патріотичний дух, відчуття єдності та велике емоційне піднесення.

Святковий настрій створили музичні подарунки клубу художньої самодіяльності «Імідж».

Ну а кращі з кращих були в кожному конкурсі, показавши кмітливість, спритність, завзятість, боротьбу до перемоги. І учасники змагань отримали нагороди від первинної профспілкової організації ОДАТРЯ: грамоти та медалі.

Хай щастить учасникам спортивних змагань, а всьому українському студентству варто пам’ятати, що здоровим та активним бути модно та патріотично.