Список кандидатів висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти

Для інформування громадськості про висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2019 року кандидатів (колективів), громадського обговорення видатних досягнень кандидатів (колективів) публікуємо список таких кандидатів (колективів) із зазначенням номінацій, видатних досягнень кандидатів (колективів) та суб’єктів їх висування.

Результати громадського обговорення, зауваження та пропозиції щодо кандидатів (колективів) просимо надсилати Комітету з Державної премії України в галузі освіти до 1 липня 2019 року на адресу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»: кім. 104, вул. Митрополита Василя Липківського, б. 36, м. Київ, 03035 та на електронну адресу: kdpuo@ukr.net.

Список кандидатів (колективів), висунутих на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2019 року, видатних досягнень кандидатів (колективів) та суб’єктів їх висування за номінаціями:

Номінація «Дошкільна і позашкільна освіта»

Номінація«Загальна середня освіта»

Номінація «Професійно-технічна освіта»

Номінація «Вища освіта»

Номінація «Наукові досягнення в галузі освіти»

Роздрукувати
Попередній запис Студент ОДАТРЯ – вдруге переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Наступний запис Урочистий концерт з нагоди 75 річниці з Дня визволення Одеси та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні