Студент академії – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Радіотехніка»

19-21 квітня 2016 року відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Радіотехніка» в Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ). Робота проходила в двох секціях: «Проблеми сучасної радіотехніки» та «Високі технології в радіоелектронних апаратах», загальна кількість відібраних до участі у другому турі робіт складала — 24. В секції «Проблеми сучасної радіотехніки» взяли участь представники Українського державного університету залізничного транспорту, Національного технічного університету «КПІ», Харківського університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, ХНУРЕ, ОДАТРЯ, Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича. За підсумками конкурсу представлена студентом 5-го курсу ОДАТРЯ Григорієм Бондаренком наукова робота на тему «Моделювання впливу дестабілізуючих факторів на якість вирішення інформаційних задач в широкосмугових РТС з антенною решіткою» (науковий керівник професор кафедри інформаційно-вимірювальних технологій д.т.н., проф. Братченко Г.Д.) посіла призове 3-є місце.

Вітаємо Григорія Бондаренка та його наукового керівника професора Братченка Г.Д. з успішним виступом!

Попередній запис Відбулися спортивні змагання на Кубок Посла Туркменістану в Україні
Наступний запис Студентська конференція на тему: «Наш біль Чорнобиль»