Студент IV курсу ОДАТРЯ Костянтин Шамал посів І місце по Україні у серії відбіркових турів міжнародної олімпіади у сфері інформаційних технологій «ІТ – Планета 2014/2015»

Метою ІТ-олімпіади є зближення інтересів бізнесу, підвищення якості освіти у сфері інформаційних технологій та підтримка талановитої молоді.

Міжнародна олімпіада у сфері інформаційних технологій «IT-Планета 2014/15», це змагання, яке вже восьмий рік надає студентам, diplomа віднедавна і молодим дипломованим фахівцям не старше 25 років можливість перевірити рівень своєї професійної підготовки в сфері інформаційних технологій.

Практична спрямованість конкурсної програми змагань дозволяє учасникам краще зрозуміти потреби роботодавців, познайомитися з представниками найбільших ІКТ-компаній та зробити перші кроки назустріч своїй успішній кар’єрі.

У 2014/15 році олімпіада проходила за наступними номінаціями: «Програмування», «Мобільні платформи», «Телеком», «Бази даних», «Вільне програмне забезпечення та робототехніка» і «Цифрова творчість». Програма олімпіади передбачала вирішення конкурсних задач в два етапи.

За результатами другого відбіркового етапу Міжнародної олімпіади «IT-Планета 2014/15», в якому прийняли участь більше тисячі студентів та молодих дипломованих фахівців з Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Росії та України, студент Одеської державної академії технічного регулювання та якості Костянтин Шамал посів І місце по Україні у конкурсі компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання»
Вітаємо студента К. Шамала з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!

Попередній запис Студентка ОДАТРЯ посіла ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»