Студент ОДАТРЯ – вдруге переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Підсумкова науково-практична конференція в рамках ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» вже традиційно відбувалася на базі Луцького національного технічного університету.

В першому турі конкурсу членами галузевої конкурсної комісії було розглянуто 56 студентських наукових робіт, 11 з яких відібрали  для подальшої участі.

ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Метрологія та інформаційно-обчислювальна техніка» пройшов у дискусійному форматі, де, після презентації та слайд-шоу, кожен із учасників мав змогу відстояти свою роботу, відповісти на запитання членів комісії і вислухати зауваження та поради від присутніх.

Отож, після заслуховування всіх учасників, проведення аналізу досліджень та їх презентації галузева конкурсна комісія підрахувала бали та винесла рішення. За результатами конкурсу, представлена студентом 5-го курсу ОДАТРЯ Поповим Олександром, наукова робота на тему «Автоматизація моніторингу умов проведення метрологічних робіт», яка стала підсумком його досліджень, проведених з доцентом кафедри електроніки та мікросистемної техніки М. Петрище отримала диплом першого ступеня.

Вітаємо Олександра Попова з перемогою та бажаємо подальшого розвитку, нових наукових досягнень та натхнення!