Студент ОДАТРЯ – член Молодіжної ради V скликання при міській раді

4 березня 2015 року, в сесійній залі Одеської міської ради відбулася перша сесія Молодіжної ради V скликання.

У якості почесних гостей на сесії були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, секретар Одеської міської ради Олег Бриндак, заступник міського голови Зінаїда Цвірінько, голова постійної комісії Одеської міської ради з освіти, культури, спорту і взаємодії з громадськими організаціями Олег Етнаровіч, керівники обласного та міського департаментів освіти і науки.
Мер Одеси Геннадій Труханов привітав депутатів Молодіжної ради з початком роботи, вручивши їм посвідчення та відзнаки.molod_rada
Також міський голова наголосив, що сьогодні у членів Молодіжної ради нового скликання є унікальна можливість брати участь у формуванні та реалізації міської молодіжної політики, впровадженні нових проектів, здійсненні сміливих ідей.
Участь у першій сесії Молодіжної ради V скликання брали активісти молодіжних організацій міста: шкіл, ВНЗ, громадських організацій. Делегатом від Академії став голова студентської ради Костянтин Шамал.

Перед початком роботи новообрані члени Молодіжної ради при Одеському міському голові присягнули дотримуватися Конституції і Законів України, з честю і гідністю представляти інтереси молоді, захищати права і свободи членів територіальної громади Одеси, сумлінно виконувати свої обов’язки і трудитися на благо рідного міста.

По закінченні урочистої частини депутати Молодіжної ради V скликання приступили до роботи.

Попередній запис Ректор академії прийняв участь у українсько-німецькому форумі «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики»
Наступний запис Студенти відвідали історико — краєзнавчий музей м. Одеси