Студент ОДАТРЯ зайняв II місце у змаганнях зі стрільби

Відбулися змагання серед студентів зі стрільби з пневматичної гвинтівки на першість ВНЗ I-II акредитації Одеської області з предмету «Захист Вітчизни».загруженное (4)

У приміщенні Одеського обласного стрілецько-спортивного клубу ТСО України проводились змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на першість ВНЗ I-II акредитації Одеської області з предмету «Захист Вітчизни».

Вітаємо тренера Соловйова Ю.А. і студента коледжу Одеської державної академії технічного регулювання та якості Газібар Георгія Станіславовича, який посів 2 місце у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки і нагороджений дипломом, срібною медаллю та кубком.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у Молодіжному чемпіонаті Одеси з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»
Наступний запис В академії пройшов захист дисертації