Студентка академії — призер конкурсу студентських наукових робіт

Наукова робота студентки 5-го курсу академії Ахмедової Марії Бахтіярівни на тему «Маскувальний плащ для військовослужбовців» зайняла третє місце на підсумковій науково-практичний конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (галузь «Військові науки»), яка відбулася 17 березня 2016 року в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів.

Доповідь визвала жваве обговорення проведених Ахмедовою М.Б. наукових досліджень та актуальність скорішого їх впровадження. Голова секції «Бойове застосування підрозділів» — Фуртес О.О., кандидат історичних наук, старший науковий співробітник кафедри Ракетних військ і артилерії окремо відзначив високий рівень наукової роботи та обізнаність студентів цивільного ВНЗ, щодо існуючих проблем в Збройних силах України. Науковий керівник, завідуючий кафедрою метрології та метрологічного забезпечення, доктор технічних наук Боряк К.Ф. отримав окреме запрошення на виступ із доповіддю на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє», яка відбудеться у листопаді місяці цього року на базі Національної академії.

Вітаємо Марію та її наукового керівника з науковим досягненням.

Прес-служба ОДАТРЯ

Студента академії - призер конкурсу студентських наукових робіт

Попередній запис ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ СОЮЗУ СПОЖИВАЧІВ УКРАЇНИ Л.С.ШКОЛЬНИКА ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ — 2016