Студенти академії – лауреати конкурсу-фестивалю «Одеська хвиля 2015»

17 листопада 2015 року студенти академії стали учасниками святкового концерту до Міжнародного дня студента, який відбувся в Палаці культури Одеського національного політехнічного університету. Організаторами концерту виступив Департамент освіти і науки Одеської міської ради, спільно з Молодіжним радою при Одеському міському голові.

На «Параді ВНЗ» був продемонстрований логотип і прапор академії. Під час урочистої частини концерту ведучі привітали призерів Одеського конкурсу — фестивалю "Одеська хвиля 2015» почесними грамотами та дипломами. Лауреатами концерт-фестивалю від академії стали: танцювальний колектив «Midair» у складі дівчат В. Тимощук, А. Шевчук та Г. Ткаченко; В. Войцехівський у номінації «Інструментальний вокал» та К. Шамал у номінації «Кращий студент 2015 року».

Вітаємо студентів із відзначеннями та бажаємо подальших успіхів.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис Святковий концерт до Міжнародного Дня студентів
Наступний запис В рамках Тижня безпеки дорожнього руху була проведена виховна година