Студенти академії – призери конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення»

31 березня 2016 року студенти 5-го курсу Григорій Бондаренко, Володимир Пенязенко і студентка 2-го курсу Анастасія Івченко успішно презентували свої наукові роботи в галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення» на другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в Луцькому національному технічному університеті. Всі учасники отримали відповідні сертифікати. За підсумками конкурсу робота авторів Сергія Бородуліна і Григорія Бондаренка «Передавання розміру одиниць електричної енергії у повірочних схемах» (науковий керівник доцент кафедри нановимірювань і вимірювальної техніки к.т.н. Петрище М.О.) посіла призове 3-є місце.

Вітаємо Григорія Бондаренка і Сергія Бородуліна та їх наукового керівника Миколу Петрище з успіхом!

Попередній запис Третє призове місце наукової роботи студентки академії
Наступний запис Команда академії з міні-футболу — переможець турніру в рамках благодійного проекту «Тиждень добрих справ»