СТУДЕНТИ АКАДЕМІЇ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

Ініціатором змагань з кульової стрільби серед студентів вищих навчальних закладів регіону, які були присвячені 24-річниці Збройних сил України, стали Одеська обласна організація Товариства сприяння обороні України (ТСО України) та Приморська РОТСО України.

Мета змагань — пропаганда стрілецького спорту серед населення; популяризація військово-патріотичного виховання підростаючого покоління; підвищення рівня спортивної майстерності; комплектування резерву збірної команди ООССКТСО України; вивчення стану розвитку стрілецького спорту в спортивних організаціях Одеської області.

З результатом 242 очки у змаганнях на Першість ТСО України із кульової стрільби ІІІ місце командної першості отримала студентська команда академії у складі Кюрчубаша Ігоря та Фисака Станіслава (керівник команди -викладач предмету «Захист Вітчизни» Соловйов Юрій Олексійович).

Ігор Кюрцубаш в особистій першості зайняв І місце в стрільбі з дрібнокаліберної гвинтівки.

Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис День нейтралітету Туркменістану