Студенти академії – учасники конкурсу-фестивалю «Одеська хвиля 2016»

За традицією, студенти академії стали учасниками фестивалю студентської творчості «Одеська хвиля», який був присвячений Міжнародному дню студента та відбувся в актовій залі Національного університету «Одеська морська академія».

Організаторами концерту виступив департамент освіти і науки Одеської міської ради, спільно з Молодіжним радою при Одеському міському голові, метою якого є активізація та розвиток художньої самодіяльності, творчих здібностей студентської молоді, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Музичний колектив «Alex.Keyt» у складі студентів Катерини Йолкіної та Олександра Булаєвського став фіналістом фестивалю «Одеська хвиля».

У жанрі сучасної хореографії прийняли участь студентки академії та коледжу ОДАТРЯ Вікторія Тимощук, Аріна Шевчук, Катерина Колесніченко, Катерина Новосад та Олександра Щокіна. Визнання журі та оплески чисельної аудиторії слухачів підтвердили успіх талановитої студентської молоді ОДАТРЯ.

Вітаємо студентів із відзначеннями та бажаємо подальших творчих успіхів.

Прес — служба ОДАТРЯ

Попередній запис Відбулося чергове засідання бізнес клубу