Студенти академії – учасники міжвузівського гала-концерту студентської творчості «Студентська весна — 2016»

31 березня 2016 року студенти академії стали учасниками міжвузівського гала-концерту студентської творчості «Студентська весна — 2016», який відбувся в нічному клубі «Palladium». Організатором виступила Одеська молодіжна організація «LIGHT» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації, а також Ради ректорів Одеського регіону.

«Студентська весна 2016 » — це щорічний фестиваль, який надає можливість студентам усіх вищих навчальних закладів Одеської області проявити себе, продемонструвати свої таланти, підвищити рівень художньої творчості. «Студентська весна» формує у молодих людей соціально — активну життєву позицію, зміцнює культурні зв'язки між студентськими колективами міста.

Учасниками гала-концерту від академії стали: у номінації – вокал, соло Е. Думбрава з танцювальним колективом у складі дівчат В. Тимощук та А. Шевчук. Номінацію вокально-інструментальна група представили В. Войцехівський (акордеон) та О. Булаєвський (саксофон). Голова студентської ради академії К. Шамал був нагороджений Грамотою Голови Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону за активну участь у суспільно-політичному житті Одеської області та значний внесок у роботі Молодіжної організації «LIGHT».

Вітаємо наших талановитих та творчо-обдарованих студентів та бажаємо подальших успіхів!

Прес-служба ОДАТРЯ

Наступний запис Студенти академії відвідали Військово-історичний музей