Студенти академії відвідали Одеський археологічний музей

4 жовтня студенти академії відвідали Одеський археологічний музей. Ініціатором сумісного заходу студентів та кураторів груп був відділ з виховної роботи (начальник Ірина Сєнєва). З метою національно-патріотичного виховання екскурсанти ознайомилися з експонатами виставкових залів музею та у супроводі екскурсовода дізналися, що зараз у музеї зберігається понад 160 тисяч експонатів. Це є найбільшим зібранням джерел по давній історії Північного Причорномор'я.

Крім того, тут є колекції пам'ятників Стародавнього Єгипту, Греції та Риму, монети та медалі. Цікавою та захоплюючою була подорож до золотої скарбниці музею, де зберігаються рідкісні дорогоцінні прикраси та монети, що датовані 2-2,5 тис. років.

Сподіваємось, що цікава інформація та враження від екскурсії стане у нагоді студентам, які цікавляться історією та славетним минулим нашого народу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Роздрукувати
Попередній запис Обласна школа студентського профспілкового лідера
Наступний запис Святковий концерт до Дня працівників освіти