Від якості освіти до якості життя!

Студенти академії відвідали Одеську національну наукову бібліотеку

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Одеська національна наукова бібліотека проводила день відкритих дверей. Студенти ОДАТРЯ під керівництвом начальника відділу з ВР Сенівою І.С. мали можливість побувати з екскурсією у величній читальній залі, познайомитися з численними відділами фондів бібліотеки, яка зустрічала багато чудових людей, що у рiзний час очолювали її. Це iсторик Микола Никифорович Мурзакевич, професор Володимир Олексiйович Яковлєв, лiтератор Михайло Фелiксович Дерiбас та його син, популярний в Одесi письменник-iсторик Олександр Михайлович Дерiбас.

Із великою зацікавленістю студенти прослухали розповідь про легендарну історію заснування бібліотеки. 13 (25) вересня 1829 року за поданням графа Воронцова iмператор Микола I видав наказ, який дозволив започаткувати в Одесi Мiську публічну бiблiотеку. Це була друга в Росiйськiй iмперii (після iмператорської у Санкт-Петербурзi) i перша в Українi публiчна бiблiотека. Сьогодні ОННБ є одним із провідних інформаційних центрів півдня України.

Працівники бібліотеки для студентів провели екскурсію, познайомили з відділами рідкісних видань і рукописів, нових надходжень, періодики, розповіли, як користуватися каталогом.

Особливо сподобалось студентам українсько-американський проект – клуб любителів англійської мови, де можна безкоштовно підвищити свій рівень знань з іноземної мови. Також студенти відвідали музей рідкісної книги.

Після закінчення оглядової екскурсії всі бажаючі студенти отримали квитки читача та стали користувачами бібліотеки.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ОДАТРЯ
Наступний запис Обласна школа студентського профспілкового лідера

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: