Студенти академії відвідали Військово-історичний музей

З нагоди 72-річниці з Дня визволення міста-героя Одеси від фашистських загарбників студенти академії відвідали Військово-історичний музей Південного оперативного командування.

На базі Військово-історичного музею Південного оперативного командування відбувся урочистий вечір, присвячений пам’ятній даті — 72-й річниці з Дня визволення Одеси від фашистських загарбників.

Студенти разом із викладачами мали можливість долучитися у спогадах запрошеного ветерана, учасника Другої світової війни С. Пуземського, діючих офіцерів, гостей заходу до трагічних подій минулого та захоплюючого подвигу нашого народу у роки війни.

Відвідування музею студентами та подорож по ньому з обізнаним й цікавим екскурсоводом С. Платовським об’єдналися спільною метою виховання патріотизму та почуттям гордості за свій народ. За словами директора музею Н. Югової – історичний досвід, патріотичні почуття, особливо загострюючись у складних,екстремальних, доленосних для Батьківщини ситуаціях, єднають людей, спонукають ставити суспільне вище за особисте, зменшують життєвий егоїзм сучасної молоді.

Попередній запис Студенти академії – учасники міжвузівського гала-концерту студентської творчості «Студентська весна — 2016»
Наступний запис Спортсмени академії — призери змагань з кульової стрільби