Студенти коледжу ОДАТРЯ – призери ХХІ обласних спортивних ігр з шахів

Одеське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на базі технікуму промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій організувало та провело ХХІ обласні спортивні ігри ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з шахів серед юнаків.

Команда студентів-спортсменів у складі: Олексія Тагірбекова, Олександра Чебана, Андрія Павлішина під керівництвом тренера-викладача Валентини Ярмакі посіла призове ІІІ місце у змаганнях.

Адміністрація навчального закладу та студенти вітають команду і тренера з високим спортивним досягненням та бажає майбутніх звершень у спорті.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис У Києві відбулася зустріч ректорів провідних вищих навчальних закладів України КПІ та ОДАТРЯ з представниками громадських організацій
Наступний запис Офіційні заходи з нагоди завершення Другої світової війни в Європі та перемоги над нацизмом