Студенти ОДАТРЯ отримали І призове місце на фестивалі молодості та спорту «Спортивна юність-здорове майбутнє!»

26 вересня 2015 спортивна організація «Мангуст» за підтримки Одеського обласного відділення «філіалу» Комітету з фізичного виховання та спорту, Міністерства освіти і науки Україна організувала фестиваль молодості та спорту «Спортивна юність-здорове майбутнє!» серед вишів Одеси, в  якому активну участь прийняла студентська збірна команда коледжу та академії. Профком ОДАТРЯ підтримав нашу збірну команду, а  очолили її начальник відділу з виховної роботи  академії – Сафонова Н.В. та викладач фізичного виховання академії Кисляк О.І.

Завдяки високим фізичним показникам студентів та командного духу, у фінальному рахунку збірна команда посіла призові місця: І місце серед навчальних закладів Одеси у перетягуванні канату, особиста першість Мунтян Денис -  ІІІ – місце – підйом силою на перекладині, Мимиев Бабамурат — ІІІ місце – у гирьовому спорті (підйом гирі 24 кг). Нагороди нашим студентам вручав олімпійський чемпіон, золотий медаліст Олімпіади в Афінах — легкоатлет (штовхання ядра) Юрій Білоног.

Вітаємо всіх переможців та учасників та бажаємо майбутніх спортивних перемог!

Попередній запис Збори студентів, що мешкають у гуртожитку
Наступний запис Зустріч студентів коледжу ОДАТРЯ з учасником АТО