Студенти ОДАТРЯ переможці Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація»

На базі Національного університету «Львівська політехніка» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація», в якому взяли участь студенти з 13 вищих навчальних закладів України, в тому числі і студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

16 – 21 травня 2016 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Під час урочистого відкриття Олімпіади учасників привітали голова організаційного комітету, проректор з науково-педагогічної роботи професор Дмитро Федасюк, директор Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології професор Микола Микийчук, та відповідальний секретар Олімпіади професор Наталія Гоц.

В Олімпіаді взяли участь близько 70 студентів з 13 вищих навчальних закладів України. Одеську державну академію технічного регулювання та якості представляла команда студентів 4 курсу у складі: Кузь Людмили, Смирнової Марії та Кравець Альони під керівництвом начальника НДЧ Манзарук Марії Олександрівни.

Основна частина Олімпіади полягала у розв’язувані тестових завдань та задач зі спеціальних дисциплін освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за напрямом підготовки 6.051002 – «Метрологія, стандартизація та сертифікація».

Після підрахунку результатів написання конкурсних завдань члени журі визначили, переможців олімпіади, серед яких студентка Одеської державної академії технічного регулювання та якості Кузь Людмила, яка посіла почесне ІІ місце.

В загальнокомандному заліку за результатами всіх конкурсних завдань у Всеукраїнській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія, стандартизація та сертифікація» у затятій боротьбі команда Одеської державної академії технічного регулювання та якості виборола перше місце.

По закінченні, учасники та організатори Всеукраїнської студентської олімпіади зустрілися за круглим столом, темами якого стали сучасні напрямки розвитку метрології, стандартизації та сертифікації

Наступний запис День Відродження, Єдності та поезії Махтумкулі Фрагі і 24-ї річниці прийняття Конституції Туркменістану