Студенти ОДАТРЯ переможці Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»

21–23 березня 2017 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», в якому взяли участь студенти з 11 провідних вишів України, в тому числі і студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Програма ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» передбачала розв’язування 5-ти типових задач та 40 тестових запитань з базових дисциплін навчального плану підготовки бакалавра таких як: «Метрологія та вимірювання», «Методи та засоби вимірювань», «Основи метрологічного забезпечення».

Одеську державну академію технічного регулювання та якості представляла команда студентів у складі Рашевського Артема (гр. 509 в), Терещенко Олександра (гр. 509 в) та Папача Ілларіона (гр. 511і) під керівництвом старшого викладача Манзарук Марії Олександрівни.

Члени журі протягом декількох годин детально перевіряли роботи учасників, після загального обговорення підрахували результати та визначили переможців:

І місце Пилипенко М.М. Харківський національний університет радіоелектроніки;

ІІ місце Ленько Ю.В. Чернігівський національний технологічний університет;

ІІІ місце Рашевський А.В. Одеська державна академія технічного регулювання та якості

ІІІ місце Удовик Л. В. Національний аерокосмічний університет ім. М.Жуковського «ХАІ»

В загальнокомандному заліку за результатами всіх конкурсних завдань у Всеукраїнській олімпіаді за напрямом підготовки “Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології” команда Одеської державної академії технічного регулювання та якості виборола третє місце.

Переможців привітали та нагородили грамотами голова оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади, перший проректор університету І.І. Ключник, проректор з наукової роботи професор Н.І. Сліпченко та голова журі професор І.В. Руженцев.

Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо успіхів у навчанні та науковій роботі!

Попередній запис Подорож до Південноукраїнського енергетичного комплексу
Наступний запис Як вступити на службу до патрульної поліції