Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у легкоатлетичнихзмаганнях «Вгору по Потьомкінських сходах»

12 вересня відбувся щорічний легкоатлетичний забіг "Вгору по Потьомкінських сходах», в якому активно прийняли участь студенти коледжу та академії під керівництвом викладача фізичного виховання ОДАТРЯ Чолакової О.О. За традицією цей захід приурочено до Дня фізичної культури та спорту і наші студенти кожного року доповнюють ряди небайдужих до спортивного способу життя. Найкращий результат серед студентської команди бігунів ОДАТРЯ (10 чоловік) в своїй категоріїпоказали студенти Мамолига М. (гр.201ПТ) та   Дякун Я. (гр...101 АТ). Впродовж дня в Місячному сквері студенти та всі бажаючі свята мали можливість відвідати відкриті фітнес — тренування, міжклубні змагання, лекції про здорове харчування тощо.

Суботній легкоатлетичний забіг охопив понад 450 учасників. Незалежно від результату, всі спортсмени отримали подарунки: солодощі та абонементи на відвідування спорткомплексів. А переможцям ще приготували спеціальні кубки.

Попередній запис Інформативна екскурсія студентів на виставку «Електроніка. Енергетика 2015»
Наступний запис Екскурсія студентів до Миколаєва на Чемпіонат України з міні-ралі