Студенти ОДАТРЯ прийняли участь у Молодіжному чемпіонаті Одеси з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

25 квітня в актовій залі Одеської академії зв’язку ім. О.С.Попова студенти ОДАТРЯ прийняли активну участь у інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», в якій продемонстрували свої здібності та розум.

Академію представляла команда БЕМС у такому складі: Фисак Станіслав, Івченко Анастасія, Чебан Олександр, Кузь Міла, Котляренко Олександр, Велга Сергій та капітан команди – Шамал Костянтин.

Організатори Чемпіонату на чолі з Департаментом освіти і науки Одеської міської ради, Молодіжна рада при Одеському міському голові, міський інтелектуальний клуб «Ерудит» нагородили учасників пам’ятними значками та дипломами.

Вітаємо учасників нашої команди та бажаємо майбутніх перемог та успіхів у розкритті своїх талантів та потенціалу.

Прес-служба ОДАТРЯ

Попередній запис ХХ Обласні спортивні ігри з шашок