Студенти ОДАТРЯ вибороли нагороди у Міжнародній конференції в Польщі

7 грудня 2018 року в Технічно-гуманітарній академії міста Белсько-Бяла (Польща) відбулась 8-я Міжнародна конференція студентів та аспірантів „Inżynier XXI wieku” (Інженер 21-го століття), в якій традиційно прийняли участь студенти ОДАТРЯ.

Допомогу в організації й підготовки поїздки здійснювала завідувач кафедри автоматизованих систем та кібербезпеки ОДАТРЯ Казакова Н.Ф., яка є членом наукового комітету конференції.

За результатами стендових доповідей наприкінці конференції були оголошені переможці. Міжнародні сертифікати про участь у конференції отримали студенти Уца Дмитро (науковий керівник доцент кафедри транспортних технологій та менеджменту Арцибашева Н.М.), Радіонов Олег (науковий керівник завідувач кафедри транспортних технологій та менеджменту Меленчук Т.М.), Олександр Попов та Вадим Зарицький (науковий керівник доцент кафедри електроніки та мікросистемної техніки Петрище М.О.).  Фірмою «ASTOR», яка займається автоматизацією промислових процесів, окремо було нагороджено роботу «Automatization of monitoring of conditions for metrological works» студентів О. Попова та В. Зарицького, які окрім сертифікатів отримали ваучери на віддалене навчання за програмами цієї фірми.

Під час конференції студенти разом з керівниками мали змогу ознайомитись з науковими роботами закладів освіти багатьох країн. На конференції були представлені стенди відомих виробників, які демонстрували зразки своєї продукції та обговорювали ряд практичних питань в різних галузях науки і техніки. Велику популярність мав стенд відомого виробника електровимірювальних приладів SONEL S. A.

Пишаємось успіхами нашої студентської молоді та вітаємо наукових керівників, бажаємо нових наукових злетів і досягнень!

Попередній запис Святкування Дня студента в ОДАТРЯ
Наступний запис Візит до університету міста Лодзь, Польща