Студенти ОДАТРЯ відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2017»

13 вересня 2017 року студенти академії та коледжу ОДАТРЯ під керівництвом начальника відділу з виховної роботи Сенівої І.С. та викладачів Тимохіної Л.Б., Драганової Г.М. та Кудряшова В.О. відвідали XVІІ спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2017» та виставку-форум «ЕнергоСфера», які проходили у виставковому комплексі Одеського морського вокзалу.

В цьому році на виставці було представлено рекордну кількість всесвітньо відомих брендів та українських виробників у сфері електротехніки, силового обладнання, кабельно-провідникової продукції, світлотехнічної продукції, альтернативної енергетики, теплотехніки. Учасники виставки продемонстрували проекти в енергозбереженні і альтернативної енергетики: матеріали, обладнання, технології та розробки.

Студенти проявили зацікавленість та ознайомились з закордонним досвідом та технологіями в енергетичному і електротехнічному обладнанні, а також в енергозбереженні. Отримали практичні поради про використання сучасних вимірювальних приладів, енергозбереження в побуті та дізналися про особливості використання альтернативних джерел енергії.

Набутий інноваційний досвіт та отримані інформаційні матеріали будуть обов’язково застосовані у навчальному процесі та науковій роботі, як студентів так і викладачів академії.

Роздрукувати
Попередній запис Конференція на базі війскової академії