Студенти ОДАТРЯ зайняли ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології»

На базі Харківського національного університету радіоелектроніки пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології», в якому взяли участь студенти вищих навчальних закладівstudents_odatrya з 18 міст України, в тому числі і студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості.

Програма ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології» передбачала розв’язування типових задач з базових дисциплін навчального плану підготовки бакалавра таких як: «Метрологія та вимірювання», «Методи та засоби вимірювань», «Основи метрологічного забезпечення». По завершенню олімпіади журі підвело підсумки.
Голова Оргкомітету Всеукраїнської студентської олімпіади, проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Сліпченко М.І. оголосив результати змагань, привітав переможців, нагородив їх грамотами та побажав подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.
За результатами олімпіади команда Одеської державної академії технічного регулювання та якості у складі Кутусенка Артура, Папача Ілларіона та Мугири Анастасії посіла почесне ІІ місце.
Вітаємо студентів з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій науковій роботі!

Попередній запис Засідання Науково-методичної ради академії з питань формування навчальних планів на 2015/2016 навчальний рік