Студенти та викладачі ОДАТРЯ написали Всеукраїнський диктант національної єдності

В День української писемності та мови, 9-го листопада, студенти та викладачі ОДАТРЯ долучилися до загальнонаціональної акції – написання 18-го радіодиктанту національної єдності, що цього року відбувся під гаслом «Пишемо разом».

Диктант називався «Крила України». Текст прозвучав о 12:30, його прочитав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

За словами автора, нинішній текст складено так, щоб його могли писати діти і дорослі, він намагався зробити диктант водночас пізнавальним, позитивним, естетичним і патріотичним.

Роздрукувати
Попередній запис Проведена екскурсія з метою укріплення моральних цінностей молоді