Студенти відвідали історико — краєзнавчий музей м. Одеси

12 березня студенти коледжу академії разом із викладачем історії Богун Н. П. віgradonachalniki_odessaдвідали історико–краєзнавчий музей м. Одеси.

Екскурсія була присвячена історії Одещини та історії м. Одеси починаючи з 15 століття. А у музейному дворику з фонтаном затишно розмістилися справжні і дивом збереглися скульптури Катерини II, графа Воронцова та інших видатних політичних і громадських діячів, які внесли свій внесок у розвиток Одеси.
Екскурсія у студентів визвала захоплення, пробудження інтересу до історії свого краю, бажання ще раз відвідати музей з екскурсією на іншу тематику і поглибити знання історії своєї Батьківщини – України.

Попередній запис Студент ОДАТРЯ – член Молодіжної ради V скликання при міській раді
Наступний запис Привітання Голови Правління Союзу споживачів України Леоніда Школьника з 15 березня — Всесвітнім днем прав споживачів