Студенти відвідали Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші

24 вересня студенти Одеської державної академії технічного регулювання та якості разом з художнім керівником Шмиголь Н. та викладачем Кисляк О. відвідали виставу «Якось воно буде…» за творами Остапа Вишні (залік за одну пару). Вистава проходила у приміщенні Одеського театру юного глядача ім. Ю. Олеші, на сцені якого виступили артисти молодого професійного театру «Театральна майстерня Миколи Рушковського» із  Києва.

Зала театру була повністю заповнена, що є не дивним, адже на сцені відбувалася дивовижна гра акторів роботи режисера І. Славинського. Судячи з кількості оплесків та емоцій, вистава сподобалась, і захоплені театральною грою, викладачі та студенти залишились задоволені прекрасно проведеним часом.

Перебуваючи у залі, студенти повністю занурилися у чудову атмосферу вистави. Після закінчення театрального дійства студенти мали можливість поспілкуватись з акторами та зробити спільні фото.

Студенти ОДАТРЯ висловлюють щирі слова вдячності за надану можливість відвідати театр, адже вони, як глядачі, отримали заряд гарного настрою та захоплюючих вражень.

Попередній запис Похід вихідного дня, приурочений до Дня фізичного виховання та спорту
Наступний запис Оглядова екскурсія по Одесі з відвідуванням Одеського археологічного музею для студентів ОДАТРЯ