Від якості освіти до якості життя!

Студенти відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016»

Студенти ОДАТРЯ під керівництвом викладачів Тимохіної Л.Б. та Шелухіна О.І. відвідали XVI спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016» та виставку — форум «ЕнергоСфера», які проходили у виставковому комплексі Одеського Морського вокзалу.

На експозиції студенти мали можливість ознайомитись з закордонним досвідом та технологіями в енергетичному і електротехнічному обладнанні, а також в енергозбереженні.

Традиційно основні розділи виставки «Електроніка. Енергетика 2016» були присвячені промисловій електроніці та мікроелектроніці; вимірювальним приладам та системам промислової автоматизації; системам гарантованого енергопостачання та електробезпеки відомих закордонних торгівельних марок, вітчизняних виробників та іноземних компаній.

На виставці студенти ознайомились з новітніми енергоефективними технологіями і системами в сфері будівництва, ЖКГ та енергетиці. Зокрема, з технологіями отримання енергоефективного тепла та освітлення, відновлювальними джерелами теплової та електричної енергії, електромобілями.

Отримані інформаційні матеріали будуть застосовані у навчальному процесі, науковій роботі студентів та викладачів академії.

Попередній запис Збори студентів академії, що мешкають у гуртожитку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: