Студенти відвідали спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016»

Студенти ОДАТРЯ під керівництвом викладачів Тимохіної Л.Б. та Шелухіна О.І. відвідали XVI спеціалізовану виставку «Електроніка. Енергетика 2016» та виставку — форум «ЕнергоСфера», які проходили у виставковому комплексі Одеського Морського вокзалу.

На експозиції студенти мали можливість ознайомитись з закордонним досвідом та технологіями в енергетичному і електротехнічному обладнанні, а також в енергозбереженні.

Традиційно основні розділи виставки «Електроніка. Енергетика 2016» були присвячені промисловій електроніці та мікроелектроніці; вимірювальним приладам та системам промислової автоматизації; системам гарантованого енергопостачання та електробезпеки відомих закордонних торгівельних марок, вітчизняних виробників та іноземних компаній.

На виставці студенти ознайомились з новітніми енергоефективними технологіями і системами в сфері будівництва, ЖКГ та енергетиці. Зокрема, з технологіями отримання енергоефективного тепла та освітлення, відновлювальними джерелами теплової та електричної енергії, електромобілями.

Отримані інформаційні матеріали будуть застосовані у навчальному процесі, науковій роботі студентів та викладачів академії.

Попередній запис Збори студентів академії, що мешкають у гуртожитку