Студенти завітали до Одеської ОУНБ ім. М. Грушевського

12 жовтня 2018 року з нагоди Дня Юриста студенти академії та коледжу ОДАТРЯ відвідали Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М.Грушевського. Завідувач відділу юридичної літератури З.Бондаровська  провела для них експрес-екскурсію залами бібліотеки. Студенти ознайомилися з книжковою виставкою «Служіння праву – це служіння справедливості», яка містить відповідне законодавство України, літературу про різні грані юридичної професії, аналітичні матеріали про реформування судових та правоохоронних органів тощо.

Екскурсія була корисною для студентів та залишила незабутнє враження. Після закінчення екскурсії всі студенти мали змогу отримати безкоштовно читацькі квитки для подальшого відвідування бібліотеки.

Попередній запис В ОДАТРЯ відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція
Наступний запис Церемонія прийняття Кодексу честі студента